strefaGTI 2018 | 4-5 sierpień | Polany k/Krempnej

Zapraszamy na kolejną edycję naszej imprezy która odbędzie się w ośrodku „Monika” w Polanach k/ Krempnej w dniach 4-5 Sierpień 2018. Aby zgłosić swój udział w imprezie należy wypełnić poniższy formularz. Posiadamy około 80 miejsc dlatego wybierzemy najlepsze zgłoszone projekty. Na każde zgłoszenie odpowiemy jak najszybciej.

„strefaGTI & Tuning Show Bardejov”
Jak w poprzednich latach zlot łączymy razem z naszymi przyjaciółmi ze Słowacji którzy 4 Sierpnia organizują event „Tuning Show Bardejov”. Wszystkich którzy biorą udział w obu imprezach zapraszamy do skorzystania z oferty noclegów w naszym ośrodku. Czyli w skrócie: sobota w Bardejovie, wieczorem powrót do Nas, wspólna kolacja oraz integracja. Następnie nocleg, rano śniadanko i zaczynamy niedzielę czyli główny dzień zlot. Nasze zloty dzieli jedynie 40km.

„Nocleg w hotelu”
Każdy kierowca który otrzymał zaproszenie na nasz zlot może skorzystać z opcji noclegu. Szczegóły w mailu potwierdzającym zaproszenie. W hotelu „Monika” na terenie zlotu dysponujemy 30 miejscami noclegowymi. Nocleg w hotelu „Monika” to koszt 70zł za osobę ze śniadaniem o godzinie 9:00  w Niedzielę. Do dyspozycji mamy 1 pokój 3-osobowy, 5 pokojów 2-osobowych oraz 7 pokojów 1-osobowych. Jeśli miejsc noclegowych zabraknie skierujemy Was do hotelu „Chyrowa-Ski” oddalonego 6km od miejsca zlotu. Nocleg w tym hotelu prosimy zorganizować sobie samodzielnie, kontakt z hotelem: http://chyrowaski.pl/ Nocleg w tym hotelu to koszt 35zł za osobę + ewentualne śniadanie do zamówienia na miejscu (30 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych).

Dodatkowo w sobotę o godzinie 20:00 odbędzie się uroczysta kolacja podobnie jak rok temu w cenie 50zł/osoba. Kolacja jest bardzo obfita i składa się z kilku regionalnych dań z grilla, zimnych napojów, kawy, herbaty – można jeść i pić do bólu (szwedzki stół) a o tej porze każdy będzie głodny i spragniony – kolację można zamówić na zlocie do godziny 19:00 w Sobotę.

„Plan zlotu”
Sobota:
16:00 otwarcie bram zlotu
20:00 uroczysta kolacja
20:00 zabawa taneczna z DJ-em
Niedziela:
09:00 śniadanie dla gości hotelowych
10:00 otwarcie bram zlotu
10:00-17:00 grill, muzyka, prezentacje
17:00 rozdania nagród i zakończenie

Wjazd na teren zlotu zaproszonych uczestników to koszt 30,00zł (za samochód). Wejście na zlot jest darmowe dla wszystkich. Na terenie zlotu można skorzystać z punktu gastronomicznego z ciepłymi posiłkami oraz zimnymi napojami i piwkiem. Dokładny adres zlotu to Polany 15 k/Krempnej – ZAPRASZAMY!

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 509575470

 

Formularz zgłoszeniowy / wypełnij poniższe pola

 

Weryfikacja